Wózki paletowe

22 maja 2017 Wyłącz przez Arek
Eagle One - polecam

Wózek paletowy stanowi obecnie niezastąpione urzędzie we wszystkich magazynach na świecie, a w szczególności w rozładunku towarów w sklepach, gdzie ilość ich nie jest na tyle duża, aby potrzebna była elektryczna bardziej urozmaicona wersja. Bowiem standardowe wózki paletowe pozwalają na przetransportowanie określonej ilości palet według wskazanej wagi maksymalnej.

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe wynajmowane krótkoterminowo http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/dzierzoniow.html

Poziomy transport towarów umieszczonych na paletach jest zdecydowanie wygodniejszy i szybszy, dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań. Niemniej jednak coraz częściej spotykamy nowocześniejsze wersje, które mają szerszy zakres zastosowania.

Same podstawowe wózki paletowe występują w kilku wersjach w zależności od rozmiaru i ilości palet, którymi dysponujemy na magazynie. Zatem różnice będą polegały przede wszystkim na maksymalnym obciążeniu, rozstawieniu wideł oraz samej ich modyfikacji długości.

Również tworzywo, którym pokryte są wózki mogą się różnić ze względu na odporność na szkodliwe działanie drażniących substancji zawartych w przewożonych towarach.