7 grudnia 2022

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

Zmiany w modelu BMW serii 1

www.us.ostrowwlkp.pl

Na początku ubiegłego roku koncern BMW zaprezentował odświeżony model BMW serii 1. Miłośnicy modelu mogą być zadowoleni. Dlaczego? BMW Serii 1 w poprzednich wersjach miało wielu zwolenników, ale również przeciwników.

Słowa krytyki dotyczyły głównie stylistyki pojazdu. Nie wszystkim podobały się przednie reflektory porównywalne do dużych wyłupiastych oczu oraz linia tyłu. Odświeżona wersja z pewnością przypadnie do gustu większej liczbie osób.

Mówi się o tym, że auto dojrzało. Przednie światła dzienne i tylne lampy zostały wykonane z zastosowaniem technologii LED. W opcji dodatkowej istnieje możliwość wyboru diodowych świateł mijania.

Zmiany w kabinie pasażerskiej SA niewielkie, ale zauważalne. Odświeżone zostały elementy kokpitu służące do sterowania klimatyzacją oraz radiem. Dużo większe zmiany zaszły pod maską.

BMW zdecydowało się na wprowadzenie do serii 1 silnika benzynowego o pojemności 1,5 litra oraz trzycylindrowego silnika Diesla. Zaktualizowane zostało również oprogramowanie skrzyni biegów..