12 sierpnia 2022

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

Nowy model SUV-a w salonach BMW

http://www.toyota.bonkowscy.pl/news/salon-toyoty-w-poznaniu.json

Seria X marki BMW to modne samochody o nadwoziu typu SUV i sportowej stylistyce. Pojazdy te cieszą się dużą popularnością wśród kierowców, o czym świadczy liczba tego typu aut na polskich drogach.

Koncern BMW nie poprzestaje na obecnych modelach i zamierza wprowadzić na rynek kolejną generację modelu BMW X6. Stylistyką X6 ma nawiązywać do aktualnego modelu X5, które całkiem niedawno miało swój debiut.

Bardzo podobna ma być zwłaszcza przednia część karoserii. Zmiany, w stosunku do poprzedniej wersji nie będą wielkie, ale zauważalne.

Specjaliści z branży motoryzacyjnej twierdzą, że auto nabierze smaku i wyrafinowania. Ponadto BMW podaje, że pojazd będzie większy – auto ma zostać wydłużone, poszerzone i podwyższone, dzięki czemu w środku będzie więcej miejsca.

Na powiększeniu rozmiaru auta zyska również bagażnik – pasażerowie będą mogli spakować rzeczy do bagażnika o pojemności 580 litrów. Co ciekawe, mimo zwiększenia rozmiarów, BMW X6 ma być lżejsze od poprzednika.

Dobrym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia, które pozwoli nam w naszym BMW wykonać bezpieczny manewr cofania – rejestrator samochodowy z kamerą cofania.

.