7 grudnia 2022

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

Nowość od BMW

Koncern BMW potwierdził, że już wkrótce do salonów samochodowych zawita nowy model ze znaczkiem marki. Linia X to pojazdy z nadwoziem typu crossover, o sportowej stylistyce, która cieszy się dużą popularnością wśród fanów motoryzacji.

Z tego powodu BMW zdecydowało się wprowadzić kolejny model do serii X. Jakie będzie BMW X2? X2 ma być kolejnym modnym crossoverem, stylizowanym na pojazdy coupe.

Zatem można wnioskować, że będzie to pojazd bardzo podobny do BMW X4 lub BMW X6. W branży motoryzacyjnej spekuluje się, że będzie to auto rozmiarowo porównywalne do BMW X1.

Co więcej, ma ono stanowić bazę do konstrukcji nowego modelu. Z tego powodu można przypuszczać, że X2 w standardowej wersji będzie samochodem z przednim napędem, ale mocniejsze warianty będą wyposażone w napęd na cztery koła.

Póki co trudno cokolwiek mówić o stylistyce pojazdu, ponieważ BMW nie opublikowało jeszcze żadnych zdjęć i informacji na ten temat. Póki co wiadomo, że być może jeszcze w tym roku ukaże się wersja produkcyjna, a do salonów samochodowych model zawita w roku 2017.

.