3 lipca 2022

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

Legary, podstawki, stojaki

Oprócz dużych i standardowych urządzeń w halach magazynowych nie może zabraknąć wszelkiego rodzaju regałów, które w bezpieczny sposób utrzymają zmagazynowane produkty.

Nie ulega wątpliwości, że wiele ładunków nie powinno znajdować się w bezpośrednim kontakcie z podłożem, a ich warstwowe układanie może przyczynić się do uszkodzenia oraz zniszczenia niektórych elementów, a co gorsza często nawet całego ładunku.

Z tego względu we wszelkich pomieszczeniach magazynowych, a także zewnętrznych składowiskach ładunków niezbędne okazują się być regały, na których w bezpieczny sposób zostaną umieszczone paczki z artykułami, sprzętem, wyposażeniem, czy wszelkimi innymi produktami, które znajdują się na magazynie.

Do tego celu stosuje się różnego typu legary, które służą do odseparowania poszczególnych ładunków, a także do utrzymania większych gabarytowo elementów.

Stosowanie stojaków magazynowych oraz podstawek ma także szerokie zastosowanie, bowiem nawet sama paleta nie powinna znajdować się bezpośrednio na ziemi.