7 grudnia 2022

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

Co nowego w modelach BMW?

Marki takie jak Audi https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-Bosch-CR_AUDI-4027.html, Mercedes czy Jaguar wytyczają nowe trendy w motoryzacji. Na salonach samochodowych na całym świecie prezentowane są najnowsze modele największych koncernów motoryzacyjnych. BMW również stara się ulepszać swoje modele i wprowadzać nowinki technologiczne. Jakie nowości pojawią się w nowych modelach w tym roku? Przede wszystkim marka stawia na ekologię i wpisuje się w trend na montowanie silników o obniżonej pojemności.

Takie rozwiązanie w tym roku będzie dalej kontynuowane. Ponadto marka wprowadzi kolejne wersje modeli wyposażone w inteligentny napęd na cztery koła. Nowości pojawią się nie tylko pod maską. BMW wraz z nadejściem wiosny 2016 zaproponuje klientom innowacje związane z wyposażeniem, zarówno standardowym, jak i dodatkowym.

Pojawią się nowe linie i nowe opcje wyposażenia dodatkowego. Przykładowo w nowym modelu BMW serii 7 już w wariancie podstawowym dostępny będzie system zdalnego parkowania. Będzie możliwość wyboru nowych kolorów lakieru i wzorów tapicerki..