7 grudnia 2023

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

BMW Z5 – czego można się spodziewać?

www.zwalczaniechwastow.com.pl

BMW Z4 to samochód o nadwoziu roadster, produkowany od 2002 roku. W 2009 roku koncern zdecydował się na wprowadzenie odświeżonego modelu.

Obecnie krążą plotki, że BMW Z4 jest już autem przestarzałym pod względem technologii i zostanie zastąpione nowym modelem BMW Z5. Czego można będzie się po nim spodziewać? Najprawdopodobniej nowy roadster będzie posiadał większe rozmiary niż model obecny.

Ma zostać podwyższony i poszerzony. Specjaliści z branży motoryzacyjnej przypuszczają, że zostanie skonstruowany przy pomocy podobnej technologii, którą wykorzystano w BMW i3 czy BMW i8.

Wizualnie, poza zwiększeniem rozmiaru, pojazd ma pozostać bez zmian. Ze zdjęcia zamaskowanego pojazdu można jedynie wywnioskować, że dach zostanie wykonany z materiału, aby obniżyć masę pojazdu.

Nie wiadomo póki co, jak zmieni się wnętrze – czy BMW zaprojektuje je od nowa, czy będzie w dużej mierze bazować na Z4. Kiedy auto trafi na drogi, tego jeszcze nie wiadomo.

Obecnie jest na etapie testów, więc można przypuszczać, że jego prezentacja odbędzie się jeszcze pod koniec tego roku lub na początku 2017..