28 stycznia 2023

Nowe modele samochodów

od 100 do 2000000

BMW M5 w limitowanej edycji

www.cisintegracja.pl

Już niedługo drzwi fabryki koncernu BMW opuści niepowtarzalna wersja modelu BMW M5 – Pure Metal. To, co sprawia, że samochód jest marzeniem wielu miłośników motoryzacji jest silnik o mocy 600 KM. Za nową, limitowaną wersję BMW M5 odpowiedzialny jest oddział marki BMW z Południowej Afryki. Jak sama nazwa wskazuje, auto zostało pokryte srebrnym lakierem o nazwie Pure Metal Silver Metallic.

Jak i inne modele M, pojazd stoi na 20-calowych felgach. Wnętrze zostało wyposażone w czarną tapicerkę ze skóry z kontrastowymi, srebrnymi przeszyciami, co dodaje charakteru. Elementy wnętrza pojazdu zostały wykonane z czarnego aluminium, a w strategicznych miejscach umieszczono tabliczki „Pure Metal M5”. Jak już wcześniej zostało wspomniane, pod maską M5 Pure Metal znajduje się silnik o pojemności 4,4 litra i mocy 600 KM.

Osiągnięcie prędkości 100 km/h zajmie kierowcy zaledwie 3,9 sekundy. Prędkość maksymalna, z jaką można pojechać tym autem to nawet 305 km/h. W branży motoryzacyjnej dużo mówi się o tym, ze produkcja modelu M5 Pure Metal będzie limitowana. Najprawdopodobniej z fabryki wyjedzie tylko 20 tysięcy sztuk , a każdy będzie warty ponad pół miliona złotych.

.